Ako vznikol balzam Relévium Dolorem

V čase, keď sa začal odohrávať tento kolotoč nemohol som na tom byť lepšie. Môj masážny salón fungoval ako hodinky. Klienti boli nad mieru spokojní a to znamenalo, že som mal stále plno. Okrem toho som robil terapie a prednášal. Bolo toho tak akurát a život bol krásny. No ako to už chodí, nič netrvá večne a aj toto sa malo zmeniť.

Na svojich prednáškach často rozprávam o vesmírnych zákonoch ako napríklad, že myšlienka tvorí svet, o tom že sme tvorcami našich životov a iných. Netušil som, že príde čas kedy ma vesmír (život) bude tvrdo testovať.

Chcel by som aby ste si zapamätali toto motto: “Vesmír ma miluje najviac na svete. On všetko nejako zariadi”. Je to moje životné krédo. Je veľmi dôležité pre tento príbeh, pretože tento postoj mi zachránil život.

Problém bol na svete

“V každej nepriazni osudu, v každom neúspechu a úskosti, je zároveň aj počiatok možného nasledujúceho úspechu.” -Napoleon Hill

S myšlienkou urobiť si svoj vlastný krém som sa pohrával už dlhšiu dobu. No zatiaľ to bolo iba v mojej hlave, nič som preto neurobil. A keďže, vesmír nám dá vždy to čo chceme, no nikdy nie tak ako si to predstavujeme, musel ma trocha postrčiť.

Doslova zo dňa na deň sa mi objavila na rukách silná alergia. Pľuzgiere som mal až po predlaktie, koža sa mi extrémne vysušovala a praskala. Strašne to bolelo a zároveň svrbelo. Nevedel som si to nijako vysvetliť. Nemohol som pracovať a nemohol som ani spávať. Vyskúšal som na to všetko čo som vedel. Niečo čiastočne zaberalo, no alergia sa stále vracala. Hlavne po tom čo som masíroval. Išiel som sa teda nechať vyšetriť. Asi po týždni som si prišiel po výsledky. Pani doktorka ma poznala a vedela čím sa živím. Keď som vošiel do ordinácie hneď som sa zarazil. Dívala sa na mňa tak ľútostivo. V tom momente som vedel, že má pre mňa novinky, ktoré ma moc nepotešia. “Poviem Vám to priamo. Musíte prestať masírovať. A to tak, že okamžite”, povedala mi so smrteľným výrazom na tvári. Povedala mi, že mám alergickú reakciu a moje hodnoty sú také vysoké, že by som mal nosiť permanentne rukavice. Mal som alergiu hádam na všetko. Dôrazne ma varovala, že ak budem ďalej masírovať môžem dostať taký silný záchvat, že môžem zomrieť.

Nuž, život ma riadne postrčil a ja som padal. Rútil som sa rovno do tej hlbokej priepasti plnej beznádeje. V tom momente sa mi zrútil svet. Nebolo žiadne svetlo na konci tohto tunelu. Počas cesty domov od doktorky mi neustále v hlave vírili otázky. Čo budem teraz robiť? Mám prestať robiť to čo milujem? To čo ma napĺňa? Ako uživím rodinu? Čo s nami bude? V dobe kedy bol vynesený rozsudok som mal cez 50 rokov. Viete si to predstaviť? Nebudem sa tu na nič hrať. Dostalo ma to a trvalo mi určitú dobu kým som sa spamätal. Vďaka tomu v čo verím a vďaka ľuďom, ktorí ma milujú, som na vec pomaly zmenil uhol pohľadu. Rozhodol som sa nezabaliť to. Uvedomil som si, že ak chcem ďalej masírovať, mám iba jednu možnosť. Nájsť alebo vyrobiť krém, ktorý ma nezabije. A to doslova.

Zázrak alebo perfektná súhra okolností

Vedel som že sa nič nedeje náhodou. A že aj toto má svoj význam. Tak som sa začal riadiť svojim presvedčením. Tým o čom som vedel, že funguje. Uviedol som sa do meditácie a vizualizoval som si ako bude krém vyzerať a aké bude mať účinky. Doteraz si pamätám čo presne som si želal. Bolo to toto: “Želám si krém, ktorý bude účinne pomáhať od bolestí a bude mať vysoko uvoľňujúci účinok. Pre moje najvyššie dobro”. Muselo to byť pre moje najvyššie dobro aby ma náhodou nezabil. Bol som v situácii, keď som vyslal svoj zámer do univerza. A čo ďalej? Pýtal som sa sám seba. Mám iba sedieť a čakať, že mi spadne z neba? Veď ho neviem vyrobiť? Nie som na to ani vzdelaný. Mal by som preto niečo spraviť. Takto sa to mlelo v mojej hlave asi mesiac. A nič sa samozrejme neudialo. Potom ma osvietilo. Prišla ku mne myšlienka. Veď vesmír ma miluje najviac na svete. On to nejako zariadi. A tak som to nechal tak, nech sa stane. Už som sa tým viac netrápil. A potom prišlo to neuveriteľné. Hneď na druhý deň ráno mi prišiel email s ponukou masážnych prípravkov pre masérov. Nijak zvlášť ma nezaujal. Hlavne kvôli mojim rukám. Navyše som takmer všetko už vyskúšal. Neriešil som to. Na ďalší deň mi volala pani, ktorá mi poslala tú ponuku, či by som mal záujem o nejaký produkt. Povedal som jej pravdu a aký mám problém. Že nič z toho čo ponúka mi nevyhovuje. Po chvíľke ticha prišla otázka. A nechceli by ste nejaký krém vyrobiť na mieru? V tom nasledovala ešte dlhšia chvíľka ticha, no tentoraz z mojej strany. Normálne som si musel sadnúť. WAAAW! Pomyslel som si. Ono sa to začína plniť. Keď som sa konečne spamätal, dohodli sme sa na osobnom stretnutí.

Realizácia a ako z toho skoro nič nebolo

Život je huncút. A nič nedáva len tak. Takže mi pripravil neriešiteľnú skladačku. Aké ingrediencie dať do toho krému (neskôr balzamu) aby splnil to čo som chcel? Určité ingrediencie som mal už v praxi vyskúšané a vedel som že sú vysoko účinné. Zvyšok som nechal na laborantoch. Prvé testovacie vzorky boli katastrofa. Bol to priemer. Nič extra. Žiaden krém nebol dostatočne účinný. Tak sme skúšali ďalej. Počas toho obdobia som preštudoval všetko čo som dokázal o tejto problematike nájsť. Stal som sa doslova expertom na krémy. S každou novou vzorkou som si myslel, že už to mám. Že toto bude určite ono. A s každou vzorkou som bol sklamaný čím ďalej tým viac. Bol som dokonca zúfalý. Všetko to už trvalo príliš dlho. V jeden večer som sa vážne rozhodoval či to celé ukončím a prehrával som si ako to celé vznikalo. Vtedy mi to zasa raz na poslednú chvíľu došlo. Načo sa ja trápim! Veď ma vesmír miluje najviac na svete. On to nejako zariadi. V tú noc som sa vyspal ako bábätko. A BUUM! Prišlo to ešte pred poslednými vzorkami. Volala mi pani, ktorá mala na starosti výrobu. Vravela, že u nich v labáku niekto omylom objednal Bosweliu a že jej prišlo strašne veľa a nevedia čo s ňou. Či by som ju nechcel skúsiť použiť do krému. Už mi to začalo celé dochádzať. Súhlasil som a v mysli som poďakoval vesmíru za pomoc.

Finálny produkt

Od toho takzvaného “omylu” ubehlo niekoľko kôl testovaní. No už pri prvých vzorkách som vedel, že je to iba otázka času. A nakoniec bol hotový. Nie len, že spĺňal všetko to čo som potreboval aby spĺňal, no veľa krát nás všetkých prekvapil na čo všetko ešte účinkoval. Bol ďaleko lepší ako by som bol schopný sám vymyslieť. Nazvali sme ho Relévium Dolorem, čo v preklade znamená uvoľnenie od bolesti.

Tento krém však nie je všeliek. Moje ruky mi napríklad nevyliečil. No vďaka nemu môžem masírovať a moji klienti sú z neho nadšení.

Budem veľmi rád ak náš balzam vyskúšate a podelíte sa s nami o vaše vlastné skúsenosti. Zo srdca vám prajem aby vám pomohol.

S úctou,

Samuel

 

Odoslať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>