Masáž pre dvojice. Čo od nej čakať?

Masáže dvojíc sú v dnešných časoch veľmi žiaduce takmer v každom dobrom spa a wellness. Dvaja ľudia sú masírovaní v jednej miestnosti, v rovnakom čase dvoma alebo viac masérmi. Môžu to byť manželia, priateľ s priateľkou, mama a dcéra alebo dobrý kamaráti.

masaz dvojicaAko prebieha masáž dvojíc?

Masáž pre dvojice väčšinou prebieha v masážnom apartmáne špeciálne určenom pre tento druh masáže. No môže prebiehať aj v klasickej masérskej miestnosti dostatočne veľkej pre dva masérske stoly. Niektoré kúpele no najmä veľké rezorty ponúkajú svojim klientom úžasné zážitky spojené s masážou dvojíc. Pri tejto masáži na vás čaká nádherná miestnosť s krbom, sauna a parné sprchy, všetky podporné procedúry ako pedikúra, atď.. Po masáži môžete leňošiť v špeciálnych posteliach so svojim partnerom resp. človekom, s ktorým ste absolvovali masáž dvojíc.

Pokiaľ ide o masážnu etiketu pri masáži dvojíc, je v poriadku hovoriť so svojim masážnym partnerom ak chcete, no taktiež je normálne byť ticho po celú dobu masáže. Záleží to iba na vás.

Aké sú výhody masáže pre dvojice?masaz dvojice

Masáž pre dvojice je skvelý spôsob ako masáž predstaviť človeku, ktorý ide masáž vyskúšať po prvý krát. Niektorí ľudia majú totiž z masáže pri najmenšom zmiešané pocity, no niektorí sa jej dokonca boja. Pri známom človeku sa budú títo ľudia cítiť určite istejšie a pohodlnejšie ako keby mali ísť na masáž celkom sami. Najmä muži často krát, keď vyskúšajú masáž vo dvojici a objavia úžasné relaxačné a regeneračné účinky masáže, začnú pravidelne chodiť na masáže na vlastnú päsť.

Masáž pre páry je tiež dobrou voľbou pre ľudí, ktorí spolu cestujú alebo sú na dovolenke a z rôznych dôvodov nemôžu tráviť veľa času a chcú využiť čas, ktorí sú spolu na maximum.

Je nejaká nevýhoda pri masáži pre dvojice?

Áno. A to konkrétne jedna. Ticho alebo rozhovor. Toto je býva základný problém. Každý človek má rád masáž inak a inak pri nej najlepšie relaxuje. Niekto sa potrebuje rozprávať a iný potrebuje absolútne ticho. Niektorým ľuďom prekáža dokonca aj relaxačná hudba počas masáže. Takže pred tým ako niekoho pozvete na masáž vo dvojici, uistite sa či je “zhovorčivý typ” alebo mu skôr vyhovuje ticho.

Odoslať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>