Recenzie sú od našich úžasných absolventov

Zúčastnila som sa seminára TKEM a hodnotím ho ako jednu úžasnú a skvelú možnosť zmeniť doterajší život. Odporúčam ho všetkým, ktorí chcú svoj život zmeniť od základov, toto je tá najlepšia a najrozumnejšia možnosť ako to urobiť. Týmto ďakujem aj nášmu lektorovi Samkovi za odovzdanie vedomostí a skvelých možností z oblasti najmodernejšej vedy kvantovej fyziky a použitia v praxi a v živote. Naučila som sa používať a narábať s energiami, stretli sme sa tam úžasní a skvelí ľudia. Teším sa na nový a krásny život, nových priateľov. Je to proste úžasné a skveléééééééé. Tak priatelia naberte odvahu a vstúpte do nového života prostredníctvom kurzu TKEM.

Ľubica Štefaňáková

Absolvovaný kurz: Transformácia Kvantovej Energie Matrixu

16.1.2016 sme sa ja a môj manžel zúčastnili 1-dňového kurzu: Liečba telovými a ušnými sviečkami. V centre MATRIX sme prežili jeden veľmi príjemný a užitočný deň, ktorý nás navždy zmenil, posunul a obohatil na našej ceste životom. Získali sme veľké množstvo zaujímavých a cenných informácií o alternatívnych možnostiach liečby. Naučili sa techniky, ktorými vieme pomôcť nielen sebe, ale aj iným ľuďom. Spoznali sme moc telových a ušných sviečok, ktoré dokážu diagnostikovať problémy človeka a zároveň ich odstraňovať. Všetky vedomosti a osobné skúsenosti nám boli podané s veľkou trpezlivosťou a láskou v príjemnej atmosfére centra prostredníctvom hlavného prednášajúceho Samka a jeho asistentov Denisky, Zlatky a Jožka. Touto cestou Vám patrí veľká vďaka za prípravu, organizáciu a prevedenie celého kurzu a hlavne za to, že ste nám umožnili byť s Vami a učiť sa od Vás. Ďakujeme. Z+P Kiss

Zuzana Kissová

Absolvovaný kurz: Telové a ušné sviečky

Absolvovala som dokonalý kurz, kde sme sa učili pracovať s telovými a ušnými sviečkami pod dohľadom tých najúžasnejších učiteľov a zároveň terapeutov s mnohoročnými skúsenosťami. Nielen že sme zodpovedne a podrobne prebrali teoretické základy tejto terapie, snažili sme sa porozumieť tomu, ako tento liečiaci proces prebieha a ovplyvňuje jednotlivého človeka, ale sme si zážitkovou formou tento proces aj “užili” na sebe  a zároveň aj prakticky vyskúšali prácu so sviečkou na inom človeku. Pre mňa to bol veľmi podnetný deň, som šťastná, že som ho mohla zažiť. Tento kurz vrelo odporúčam každému človeku, ktorý má rodinu, priateľov alebo kohokoľvek, komu by chcel a mohol pomôcť. Ešte raz veľmi pekne ďakujem a teším sa da ďalší kurz.

Angelika Kadašiová

Absolvovaný kurz: Telové a ušné sviečky

Rada by som vyzdvihla kurz liečenie ušnými a telovými sviečkami. Informácie boli veľmi kvalitné a zrozumiteľné. No hlavne sa mi páčila praktická časť, kde sme sami na sebe vyskúšali sviečky pri zápaloch a zablokovaní energie na duševnej úrovni. Teším sa na ďalší kurz, kde sa naučíme ďalšie využitie sviečok na rôzne problémy v našom živote. Rada by som sa touto cestou poďakovala nášmu školiteľovi Samkovi za veľmi plnohodnotný kurz.

Alica Kubásková

Absolvovaný kurz: Telové a ušné sviečky

Po absolvovaní kurzu liečenia telovými sviečkam som sa odhodlala aj na ďalší kurz organizovaný touto skupinkou úžasných ľudí – práca s čakrovými sviečkami. Veľmi oceňujem systematickú organizáciu kurzu, kde sme sa podrobne teoreticky oboznámili s charakteristikou a fungovaním jednotlivých čakier, prakticky si vyskúšali prácu s čakrovými sviečkami a zároveň si užili rolu klienta užívajúceho si relax počas energetickej práce sviečky na tele. Ďakujem Samkovi a jeho kolektívu za zorganizovanie kurzu (aj za prehľadne spracované skriptá), bol to fantasticky strávený deň. Teším sa na ďalšiu spoluprácu.

Angelika Kadášiová

Absolvovaný kurz: Telové a ušné sviečky, Čakrové sviečky

Ďakujem p.Samuelovi za príkladné a zaujímavé vysvetlenie o telových sviečkach a za trpezlivosť pri praktických ukážkach. Rada používam telové sviečky aj na zrelaxovanie po náročnom dni. Ďakujem tiež za ukázanie cesty ako v sebe hľadať odpovede. Veľmi každému odporúčam kurz č.2, Čakrové sviečky. Po ňom sa mi doslova otvorili nové možnosti. Najviac som si z tohto kurzu odniesla poznania. Veľmi sa teším sa na Sviečkové rituály.

Zlatica Krúpová

Absolvovaný kurz: Telové a ušné sviečky, Čakrové sviečky

Seminár bol skvelý, učili sme sa, vyskúšali na sebe aj prakticky. Nik sa neulieval… a záver bol magický…. znovuzrodenie… nová bytosť… Ďakujem.. tak ozaj zo srdca

Elfrída Richterová

Absolvovaný kurz: Transformácia Kvantovej Energie Matrixu

Úplne skvelý kurz. Nejdem sa vykecávať, aj tak by ste nevereli,
TREBA SKUSIŤ,
SAMKO — ĎAKUJEM – BOLO TO SUPER.

Miroslav Gavlák

Absolvovaný kurz: Transformácia Kvantovej Energie Matrixu

Veľmi pekný kurz, veľa som sa naučil pozitívna energia, super lektor, veľmi pekná skúsenosť a veľké využitie v živote. Už sa teším na ďalší a ďalší diel, hlavne na tie sviečkové rituály treba mi to :)

Denis Nemec

Absolvovaný kurz: Telové a ušné sviečky

Stretnutie s pánom Samuelom a jeho kurzy odporúčam všetkým, ktorí dospeli do bodu, že sú pripravení na zmenu svojho života. Je to človek, ktorý vám ukáže ako žiť. Toto stretnutie považujem za dar od života. Čas strávený na jeho seminároch bol vždy hodnotný a posunul moje vnímanie do nových sfér. Želám celému jeho tímu veľa šťastia a mnoho nových žiakov. S láskou a úctou Renáta Baková

Renáta Baková

Absolvovaný kurz: Telové a ušné sviečky, Čakrové sviečky

Obohacujúce a podrobné informácie boli podané vo veľmi príjemnej atmosfére, nechýbala ochota zodpovedať všetky otázky. Ďakujem aj za skvelý prístup k účastníkom pri praktickej časti seminára, kedy každý mal dostatočný priestor pod dohľadom si vyskúšať  úlohu liečiteľa aj liečeného. Po absolvovaní seminára získa človek dostatočne zručnosti pre aplikáciu telových a ušných sviečok, liečenie s ktorými je ozaj úžasnou metódou.

Silvia Krčová

Absolvovaný kurz: Telové a ušné sviečky

Obidva kurzy čo som absolvoval boli veľmi zaujímavo a jednoduchou formou urobené. Telové sviečky používam pre rodinných príslušníkov a známych. Sám na sebe som sa presvedčil o ich silných účinkoch a moja rodina mi to opakovane potvrdzuje. Kurz čakrové sviečky ma veľmi pozitívne prekvapil. Teraz chápem ako človek funguje v oblasti energií a dokážem sa sám nastavovať. Veľa problémov doslova zmizlo iba na základe tohto pochopenia.  Ďakujem.

Jozef Kovačik

Absolvovaný kurz: Telové a ušné sviečky, Čakrové sviečky

Ja osobne som zástancom alternatívnej liečby a to ma priviedlo na tento seminár. Je to terapia, ktorá prináša takmer okamžitú úľavu od zápalových ochorení až po vyliečenie vážnejších stavov a dá sa aplikovať aj v pohodlí domova. Možnosť byť sám sebe lekárom ma fascinovala a preto som absolvovala tento kurz. Liečenie sviečkami je dostupné takmer každému a taktiež každý má možnosť sa to naučiť a tým poskytnúť aj pomoc svojím blízkym. Touto cestou vrelo odporúčam všetkým. Je to niečo úžasné a krásne, keď sa človek cíti zdravý, šťastný a ešte v sebe objaví aj schopnosť sám si pomôcť a vyliečiť sa. Chce to len chuť a odvahu vyskúšať svoje možnosti a schopnosti.

Lubica Štefanáková

Absolvovaný kurz: Telové a ušné sviečky

Zúčastnila som sa semináru / kurzu telových a ušných sviečok. Na podobnom type semináru som bola prvýkrát, ale veľmi príjemne ma potešil prístup p.Samuela. Pre každého z účastníkov mal pripravené skriptá s doplňujúcimi informáciami, zrozumiteľne a jasne nám vysvetlil princípy fungovania a práce so sviečkami a tiež upozornil na dôležité veci, na ktoré by sme nemali zabudnúť. Zdôrazňoval zodpovednosť voči liečenému človeku, ktorého blaho mu je prednejšie ako finančná stránka. Zodpovedal trpezlivo naše otázky a seminár efektívne rozdelil na teoretickú a praktickú časť, čo sa mi najviac páčilo. Počas toho mohol postrehnúť a upozorniť na naše prípadné chyby, dovysvetľovať a ozrejmiť nejasnosti. Veľmi ľudským prístupom si ma okamžite získal a rada by som šla na doplňujúci kurz 2. stupňa. Som vďačná za túto skúsenosť a odporúčam ju každému, koho to ťahá podobným smerom.

Miroslava Benkovská

Absolvovaný kurz: Telové a ušné sviečky