PRÍJEMNÝ DEŇ PRAJEM.

 PRÍBEH JH

Obyčajný príbeh zo života.

Napísať príbeh. To mám urobiť.
Znie to jednoducho, ale trvalo mi to dlhší čas, než to „prišlo“.
Začnem trochu hlbšie v minulosti. Je to už niekoľko desiatok rokov, čo mi zazvonil telefón.                                      (Páááni, už sa tu nejakých tých pár rokov motkám. Ešte že stále v plnohodnotnom zdraví, výbornej kondícii, športovo aktívny – každodenný tréning, oslobodený od kultov strachu a iných „vymožeností“ súčasnosti  ).

UZDRAVENIE KATKY bolo pre mňa veľkým potvrdením


„Ahoj“ zaznel hlas môjho známeho Igora v mobile. „Počul som, že sa zaoberáš duchovnom“.
Tak Igorovi hovorím, no je možné to aj takto povedať.
Igor pokračoval: „…môjho priateľa sestra mala ťažkú autonehodu, vyhlásili ju za klinicky mŕtvu a žiadajú súhlas na odpojenie od prístrojov. Jej brat verí, že bude žiť. Už pochodil čo a kde sa dalo, ale že sa s tým má zmieriť. Dalo by sa v tom niečo urobiť?“
Opýtam sa, bola moja odpoveď.
Aby som to skrátil, DALO SA. Katka sa po pár dňoch prebrala a do dnešného dňa sa teší plnohodnotnému životu. Dostala milosť – Najvyššia Moc/Energia Krista ju vrátila do života. Nevidel som ju už niekoľko rokov. Asi pred tromi mesiacmi som hľadal aké sú možnosti trénovania basketbalu a našiel jej meno pri pozícii tréner . Zavolal som jej, a bol to veľmi príjemný rozhovor.
V tých rokoch sme tomu hovorili „modlil som sa“. Mnohí sa ma pýtali: „ako to funguje?“ Väčšinou som odpovedal: „jednoducho VIEM, že to tak je. ON má tu moc. To už nie je viera, že je to možné, pretože som mohol byť svedkom zázrakov“.
„Môžeme to aj my?“
„Samozrejme áno.“
„Ale nám to nefunguje.“ Nevedel som, ako to vysvetliť. ŽIVOT samotný mi priniesol odpoveď.


SALEEN S7R GT1 ďalšia veľká (veľmi silná) „pečiatka: FUNGUJE TO“

Bol som niekoľko rokov v zahraničí. Vykonával bežnú prácu a „modlil som sa“. Všade kadiaľ som chodil. Prišlo obdobie, kedy som vnímal jasnú otázku (vo svojom vnútri – ten vnútorný hlas):

„ČO CHCEŠ TY?“

Zo začiatku som jej nerozumel. Intenzita tejto otázky narastala. Tak som začal hľadať odpoveď. Našiel som ju. Rozpamätal som sa, čo som chcel od svojho detstva. Vnímal som vedenie postupných krokov. Tieto som plnil. (podrobnosti nabudúce – pointa je odovzdať odkaz). A prišli situácie, ktorých vyvrcholením bolo usadnutie do cockpitu špeciálu

SALEEN S7R GT1 na okruhu v Brne,

kde som testoval túto 800 koňovú šelmu, dosahujúcu rýchlosť cez 300km/h. Okruh som dal na hranici dvoch minút hneď v prvom stinte.

SPLYNUTÍM SO SVOJOU PODSTATOU - MENÍTE SVOJ SEN V REALITU ŽIVOTA

VŠETKO ČO SI DOKÁŽETE PREDSTAVIŤ JE MOŽNÉ (ujo Einstein, spomínate si?)

KEĎ TO FUNGUJE MNE - FUNGUJE TO AJ VÁM

TO PODSTATNÉ

BOLO ZAKÓDOVANÉ V POSTUPE

ktorým som bol vedený. Neskôr som pochopil, prečo takto. Viete, poviem to na príklade: sú ľudia ktorí sadnú do auta, otočia kľúčikom a jazdia. Sú však ľudia, ktorí vedia čo sa pri tom procese od otočenia kľúčika po samotné jazdenie deje. Niekto jazdí horšie, niekto lepšie, niekto s nehodami a niekto sa stane Majstrom Sveta.

Ujo Einstein okrem iného povedal: „Predstavivosť je dôležitejšia ako vedomosti.“

Určite tým nedehonestoval vzdelanie .

ČO TO VLASTNE ZNAMENÁ?


Dnes, keď sa ma niekto opýta ako to funguje, ako je to možné, alebo či je to možné, už môžem aj vďaka bytostiam ako boli Planck, Einstein, Tesla, Lazarev, Bartlett a mnohí iní odpovedať aj okrem toho podstatného

VIEM že ON je,

že to tak jednoducho je, slovami Einsteina a rozmeniť ich na „drobné“. Pomôcť rozpamätať sa. Dalo by sa to povedať aj NALADIŤ sa na to správne informačné pole, či v harmónii s Najvyššou Mocou!

Viem, že to stále mnohým znie veľmi zložito a preto existujú prednášky, kurzy a prednášky a kurzy, a prednášky a kurzy, a prednášky a kurzy…..  Áno je ich mnoho. Ako si vybrať?


VYBERTE SI SPRIEVODCU

(TIEŽ MÁM, HOVORÍM JEJ VEDMA )

 Osobne som hľadal vždy toho najlepšieho učiteľa. Toho, ktorému to funguje. Keď som robil veslovanie, trénoval ma olympionik. Keď bojové športy, tak znovu ten najlepší. Atď.

A v tejto oblasti? Prišiel mi do života Samuel. Vedie AKADÉMIU POZNANIA – TKEM.

Je nielen lektorom ale aj praktikom. Sem prichádzajú ľudia s nevyliečiteľnými ochoreniami a odchádzajú zdraví. Stali sme sa priateľmi. Osobnými priateľmi. Spolu pokračujeme v tom, čo započal.
Na otázky: Ako to funguje? Je to možné? Čo mám urobiť aby som mohol zmeniť svoj život? A pod, existujú odpovede. Sú vypracované učebné osnovy, skriptá, pracovné zošity, prednášky, kurzy.
Dnes už je vedecky dokázané, že naše bytie sa skladá z niekoľkých úrovní, máme niekoľko hladín vedomia, máme nielen cievny, nervový, lymfatický systém ale aj éterický, atď, atď.
Dať všetky tieto úrovne do funkčného harmonického celku, objaviť v sebe prepojenie na existenciu znovu už vedcami objavenej tzv. „Božskej častice“, nadviazať na svoj archetyp, stať sa sebou samotnými, uvedomiť si svoju podstatu – JE TO MOŽNÉ.
Je toho veľa? Znie to zložito? Verím, že áno.
Chcel som kratučký článok, aby som Vás nezaťažoval, napísať len to najpodstatnejšie a pozrite sa koľko to už je riadkov.
Takže, ako na TO?
Vykročiť a stúpať krok po kroku na schodisku poznania hlbín seba samotného. Krok za krokom.

Ak si vyberiete nás, tak kurz po kurze. AKADÉMIA POZNANIA – TKEM „zhutnila“ to najpodstatnejšie do štyroch kurzov:

ZaO, TKEM I., TKEM II a TKEM III.

A potom?

ŽITE.
ŽITE -SLOBODNE. TVORTE v súlade so SVETLOM/BOHOM.

Máte možnosť.
Pochopte jedno, len skutočnou zmenou seba samotných v reálne Bytosti Svetla

(na tej najmenšej úrovni sme tvorení z fotónov, kvantov a Božskej častice)

praktikujúce svoje životy TU a TERAZ v harmónii so zákonitosťami/princípmi/kónmi SVETLA – môžeme dosiahnuť celkovú zmenu k lepšiemu plnohodnotnému životu. Len potom, si budeme vážiť seba, budeme mať funkčné vzťahy, funkčnú harmonickú spoločnosť slobodných bytostí.

Adresa

Energetikov 3, Sídlisko Sever (bývalé priestory školy Kalinčiaka), 97101 Prievidza / GPS súradnice: 48°46’42.5″N (48.778477), 18°38’22.9″E (18.639698)